Dovolená v oblasti Lužických hor, ubytování v panenské přírodě

Nabízíme Vám možnost ubytování a stravy v rodinném penzionu uprostřed hlubokých hvozdů a lesů v malebných Lužických horách. Penzion Lužická bouda se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem Lužických hor - Luží, která měří 793m. Oblast Lužických hor je ideální k pěší i cykloturistice, v zimě naopak ke sjezdovému a běžeckému lyžování, 200m od penzionu jsou dva lyžařské vleky se snowparkem a upravené běžkařské tratě.

Nekuřácká restaurace s kapacitou 35 osob a terasa pro 50 hostů je ideální pro pořádání oslav, svateb nebo firemních školení a teambuildingových akcí. V penzionu je jeden třílůžkový, jeden šestilůžkový pokoj a jeden apartmán s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem. Oba pokoje i apartmán mají vlastní sociální zařízení. Parkovat je možné přímo u penzionu na soukromém parkovišti. Úschova kol a lyží je možná. Pro ubytované je zdarma možnost připojení přes wifi k internetu.

Stylová roubená restaurace s kapacitou 35 osob je ideálním místem pro pořádání oslav, svateb nebo firemních akcí. Náš jídelní lístek je sestaven především z českých tradičních jídel, steaků a minutek. Dále si u nás můžete vychutnat pivo značky Pilsner Urquell, Radegast nebo černý Kozel.

CZ EN DE
Panenská příroda
Kukačky Ptáčci
Odpočinek Klid a relaxace
Lužická bouda

Hospůdka

Krásná příroda
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
Stylové ubytování

Stylová roubená hospůdka s kapacitou 32 osob je ideálním místem pro Vaše setkávání formou obědu při Vašich návštěvách Lužických hor. Jsme připraveni Vám rezervovat celou hospůdku pro pořádání Vašich rodinných oslav. Vaříme denně čerstvá jídla. Jsme koncesionáři společnosti Plzeňský Prazdroj. Kromě skvělého plzeňského piva Vám tedy můžeme nabídnout pivo Radegast nebo černý Kozel. Máme otevřeno denně. Vzhledem k omezené kapacitě hospůdky, využijte prosím možnost telefonické rezervace.