Dovolená v oblasti Lužických hor, ubytování v panenské přírodě

Nabízíme Vám možnost ubytování a stravy v rodinném penzionu uprostřed hlubokých hvozdů a lesů v malebných Lužických horách. Penzion Lužická bouda se nachází přímo pod nejvyšším vrcholem Lužických hor - Luží, která měří 793m. Oblast Lužických hor je ideální k pěší i cykloturistice, v zimě naopak ke sjezdovému a běžeckému lyžování, 200m od penzionu jsou dva lyžařské vleky se snowparkem a upravené běžkařské tratě.

Nekuřácká restaurace s kapacitou 35 osob a terasa pro 50 hostů je ideální pro pořádání oslav, svateb nebo firemních školení a teambuildingových akcí. V penzionu je jeden třílůžkový, jeden šestilůžkový pokoj a jeden apartmán s dvoulůžkovým a třílůžkovým pokojem. Oba pokoje i apartmán mají vlastní sociální zařízení. Parkovat je možné přímo u penzionu na soukromém parkovišti. Úschova kol a lyží je možná. Pro ubytované je zdarma možnost připojení přes wifi k internetu.

Stylová roubená restaurace s kapacitou 35 osob je ideálním místem pro pořádání oslav, svateb nebo firemních akcí. Náš jídelní lístek je sestaven především z českých tradičních jídel, steaků a minutek. Dále si u nás můžete vychutnat pivo značky Pilsner Urquell, Radegast nebo černý Kozel.

CZ EN DE
Panenská příroda
Kukačky Ptáčci
Odpočinek Klid a relaxace
Lužická bouda

Penzion

Krásná příroda
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
Stylové ubytování

Nabízíme 3 pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek a 5 přistýlek.
Pokoj č.1: 2x lůžko + 2x přistýlka
Pokoj č.2: 4x lůžko + 2x přistýlka
Pokoj č.3 (apartmán): 1.místnost 2x lůžko + 1x přistýlka, 2.místnost 2x lůžko.
Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Cena: 990,- Kč za noc/osoba/lůžko.

Cena obsahuje domácí snídani.

Ubytování pro děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko a přistýlku.
Čistotný a poslušný pes zdarma.

Pro ubytované hosty je pomocí WiFi umožněn přístup na internet.
V areálu je možnost parkování na soukromém parkovišti.